EXTERIÉROVÉ DVERE

PCV dvere                   Dvere so sklenenou vložkou                   Hliníkové dvere

Vonkajšie dvere sú bohaté na dizajn a farby, aby zodpovedali charakteru každej budovy. Dvere sú zo zvýšenou úrovňou bezpečnosti pre Vás a Vašu rodinu.

VONKAJŠIE PCV DVERE

Naše PCV dvere sú spojením vysokých úžitkových parametrov s najnovšími trendmi. Zaručujú jednoduchosť používania a bezpečnosť. Všetky modely dverí je možné personalizovať do najmenšieho detailu, čo im dodáva moderný a jedinečný vzhľad. Mnoho variantov kvalitného presklenia a široká ponuka madiel a madiel v akomkoľvek štýle dáva neobmedzené možnosti usporiadania a prispôsobenia charakteru budovy.

Elegantný dekoratívny panel (hrúbka od 24 mm do 44 mm, koeficient tepelnej izolácie od 1,1 do 0,76 W / m2K), zaisťujúci mimoriadne atraktívny estetický efekt, bol kombinovaný s ťažkým PCV profilom a oceľovou výstužou s hrúbkou 2 mm, zaručujúcou bezpečnosť. Voliteľne je možné panel osadiť 1,5 mm plechom, ktorý výrazne zvyšuje vlastnosti proti vlámaniu.

V oblasti zatvárania dverí ponúkame najnovšie technologické riešenia, ktoré zaisťujú najvyšší komfort a bezpečnosť. Tradičný kľúč je možné kombinovať s čítačkou odtlačkov prstov, RiFD kľúčom, diaľkovým ovládaním, klávesnicou a dokonca aj systémom Bluetooth. Navyše je možné nainštalovať espagnolet autoLock AV3 s magnetickým uvoľnením, vďaka čomu získame efekt automatického uzamknutia tesne po zatvorení dverí.

Elegancia a bezpečnosť

SKLENENÉ RÁMOVÉ DVERE

Naše dvere so sklenenou vložkou sú spojením klasickej elegancie s vysokými úžitkovými parametrami, zaisťujúcimi bezpečnosť, komfort používania a vysoké indexy tepelnej izolácie. Bezpečné zasklenie vo dverách má vonkajšiu tabuľu, ktorá je pieskovaná a zanecháva priehľadné prvky. Ide o atraktívne riešenie z hľadiska ceny aj energetickej účinnosti.

Poskytujeme široké možnosti personalizácie dverí – od širokej škály kľučiek a madiel na dvere až po rôzne typy skiel – od dekoratívnych ornamentálnych a vitrážových presklení až po vkusné benátske a matné sklo.

Špeciálne navrhnutý, ťažký PCV profil, ako aj oceľová výstuž s hrúbkou 2 mm, zaručujúca bezpečnosť a elegantné, individuálne zvolené presklenie dverí sú kombináciou, ktorá poskytuje mimoriadne tepelné a estetické vlastnosti.

V oblasti otvárania dverí ponúkame najnovšie technologické riešenia, ktoré poskytujú najvyšší komfort a bezpečnosť. Je možné pripojiť tradičný kľúč s čítačkou odtlačkov prstov, RiFD kľúč, diaľkové ovládanie, klávesnicu, dokonca aj systém Bluetooth. Navyše je možné nainštalovať autoLock AV3 s magnetickým uvoľnením, vďaka čomu získame efekt automatického uzamknutia tesne po zatvorení dverí.

HLINÍKOVÉ DVERE – Odolnosť a jedinečný dizajn

Naše hliníkové dvere spájajú bezpečnosť, energetickú účinnosť a mimoriadne estetické hodnoty. Je to exkluzívne riešenie pre ľudí, ktorí si cenia moderné riešenia a jedinečný dizajn.

Stolárske výrobky z hliníkových profilov sú dostupné v celej škále farieb RAL a drevitých dekoroch. Dverové profily môžu byť vybavené tepelnou izoláciou. Presklené dverné systémy sú na želanie zákazníka akéhokoľvek typu skla.

Bohatá ponuka umožňuje presné zladenie stolárstva so stavbou a vytvorenie uceleného celku.

Hliníkové dvere sú odolné voči poveternostným vplyvom – nedeformujú sa vplyvom slnečného žiarenia či vody, neovplyvňujú ich výkyvy teplôt. Preto sú hliníkové dvere oceňované nielen pre svoje estetické kvality, ale aj pre ich odolnosť, pevnosť a jednoduchú údržbu.