Jos olet kiinnostunut jostakin moduulitaloista, ota yhteyttä.

Jos olet kiinnostunut jostakin moduulitaloista, ota yhteyttä.

ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimné záhrady,  sú v Európe známe po stáročia, no v súčasnosti zažívajú výraznú renesanciu. Je to kvôli ich atraktivite, ako aj zvyšujúcej sa dostupnosti.

Ďalším dôvodom ich obľúbenosti je možnosť zlepšenia tepelnej izolácie budovy v súlade so súčasným trendom v energeticky úspornej výstavbe. Priľahlé záhrady, ktorých steny tvoria dodatočnú vonkajšiu bariéru, fungujú aj ako podporná solárna bariéra.

Moderná zimná záhrada môže spĺňať viacero funkcií, preto sa pri zvažovaní výberu konkrétneho riešenia oplatí rozobrať očakávania, ktoré si s týmto efektným, ale aj praktickým interiérom budeme spájať.

V ponuke zimné záhrady

Konštrukcie zimných záhrad sú vyrobené z hliníka, s tepelným mostom alebo bez neho, v akejkoľvek farbe z palety RAL, ako aj laky alebo dýhy podobné drevu. Záhrady vznikajú na základe štandardnej ponuky alebo individuálnych zákazníckych projektov s nasledovnými predpokladmi:

– pre akúkoľvek šírku s hĺbkou do 5500 mm

– v závislosti od typu strechy sú možné sklony od 5 do 35 stupňov

– strechu a steny je možné vyplniť ľubovoľnými sklami a súpravami panelov s hrúbkou od 4 mm do 40 mm.

NA ZIMNÉ ZÁHRADY SA VZŤAHUJE PÄŤROČNÁ ZÁRUKA.

Všetky záhrady sú  prepočítané z hľadiska zaťaženia vetrom a snehom pre každú klimatickú zónu. Objednávateľ dostane vo vyššie uvedených výpočtoch doklady potrebné k stavbe.