FASÁDNE ŽALÚZIE,
ROLETY,
VNÚTORNÉ ŽALÚZIE A SIEŤKY PROTI KOMÁROM

Ponuka zahŕňa široký sortiment produktov súvisiacich s dekoráciou, tienením a ochranou okien.

Plisé sú jedným z najzaujímavejších a najnovších návrhov systémov protislnečnej ochrany z hľadiska funkčnosti a dekoratívnej hodnoty. Plisé môžu pracovať v akejkoľvek naklonenej rovine a môžete im dať akýkoľvek tvar. Široká škála látok spĺňa všetky očakávania, čo sa týka zdobenia aj stupňa zatmavenia.

Dekoračnú funkciu dokonale plnia aj žalúzie a rolety dostupné v tradičnom usporiadaní – horizontálne a vertikálne, vyrobené z prírodných aj syntetických materiálov.

Ale siete proti komárom sa používajú ako doplnková ochrana proti otravnému hmyzu.

Rolety s ochrannými, hrejivými a zvukovoizolačnými vlastnosťami sú vyrobené zo špeciálne profilovaného vysokokvalitného hliníka. V kombinácii s oknami poskytujú dobrú tepelnú izoláciu a tým – znižujú náklady na vykurovanie. Akustická a doplnková ochrana Pre efektívnejšiu ochranu je možné do spodnej lišty nainštalovať manuálne alebo automatické skrutky. Chránia pred zdvihnutím panciera zvonku.

Farby je možné zladiť s okenným stolíkom alebo fasádou. Na želanie zákazníka vieme roletové prvky nalakovať ľubovoľnou farbou z palety RAL. Všetky rolety a žalúzie sú vyrábané na individuálny rozmer a s vybavením špecifikovaným zákazníkom v objednávke.

DREVENÉ ŽALÚZIE 25mm

Drevené rolety z kvalitného lipového dreva sa výborne hodia do exkluzívnych bytových domov, kancelárií či iných miestností, kde chceme dosiahnuť efekt elegancie, dôstojnosti či prestíže. Veľkou výhodou tohto typu žalúzií je, že sa ľahko udržiavajú v čistote. Okenice z lipového dreva je možné ovládať ručne alebo elektricky. Spoločnosti ponúkajú široký výber farebných pierok, ktoré pomáhajú pri výbere správnej farby doplnkov.

PLISÉ ŽALÚZIE

Zhora, zospodu alebo na mieru plisované rolety je možné navinúť do ľubovoľnej polohy v rámci okna. Plisé sú niečo viac ako rolety – sú prvkom interiérového dizajnu. Plisé sú dostupné v širokej škále farieb a textúr materiálov. Ponúkame rolety pre klasické okná aj pre netypické tvary (aj rolety na strešné okná).

ŽALÚZIE NOC A DEŇ

Jednoduché ovládanie prístupu svetla do miestnosti je vlastnosť, ktorá nepochybne ovplyvňuje obľúbenosť denných a nočných roliet. Sú dostupné v rôznych farbách a látkach. Vďaka vylepšenému dizajnu zostávajú upevňovacie skrutky skryté. Rolety je možné ovládať ručne alebo elektricky.

ISOTRA 25mm, 16mm HLINÍKOVÉ ŽALÚZIE

Minimalistický dizajn týchto žalúzií umožňuje obzvlášť jemným spôsobom obmedziť prístup svetla do miestností. Vďaka bohatej farebnej palete pierok si každý nájde niečo pre svoj domov, kanceláriu či byt. Farba doplnkov ladí s farbou pierok. Kazety v jednej rovine s rámom okna, poskytujú elegantný a diskrétny vzhľad.

Ďalšou výhodou tohto produktu je jednoduchá a rýchla inštalácia. Roleta sa ovláda ručne pomocou korálkovej retiazky.

SIEŤKA PROTI HMYZU

Účinná ochrana proti hmyzu by mala zabezpečiť pohodlie v letnom období, bez obmedzenia cirkulácie vzduchu a umožnenia jednoduchého otvárania okna. Taká je prírubová sieťka proti komárom dostupná v ponuke spoločnosti. Otočné háčiky umožňujú jednoduchú a neinvazívnu inštaláciu do okenného výklenku.

Máme siete proti hmyzu na všetky typy okien. Sieťku je možné objednať s vnútorným rohom.

FASÁDNE ŽALÚZIE

Fasádne rolety sú exkluzívnym a funkčným riešením. Exteriér budovy, namontovaný na vonkajšej strane, poskytuje špičkový systém protislnečnej ochrany. Chránia miestnosti pred nadmerným slnečným žiarením.

Fasádne žalúzie nielen izolujú tepelnú pohodu vo vnútri budovy, ale zároveň poskytujú sofistikované zakončenie fasády budovy. Toto moderné dizajnové riešenie je ideálne pre sklenené fasády.

– Odolné voči každému počasiu

Fasádne žalúzie používané so slnečnými a veternými senzormi sú riešením, ktoré umožňuje bezpečné používanie žalúzií za každého počasia.

-Inteligentné riešenia

Možnosť využitia riešení, ktoré umožňujú diaľkové ovládanie systémov.

-Zvýšenie prestíže zariadenia

Žalúzie sú exkluzívny produkt. Vyniká svojim jedinečným dizajnom a dôrazom na estetickú úpravu.

ROLETY

Veľkosť, tvar a farba roliet majú veľký význam pre celkový vzhľad fasády. Podomietkové, adaptívne a nadstavbové rolety dostupné v ponuke spoločnosti budú ozdobou objektu a odborní poradcovia vám pomôžu vybrať to najfunkčnejšie riešenie.

Manuálne ovládanie s navíjačom pásu, elektrické ovládanie diaľkovým ovládačom alebo ovládanie cez systém SOMFY IO + TAHOMA – inteligentná domácnosť.

PODOMIETKOVÉ ŽALÚZIE

Rolety v hliníkových boxoch, teda rolety pod omietku, sú modernou a funkčnou ochranou pred slnkom. Takéto rolety tvoria integrálny celok fasády a poskytujú vynikajúcu tepelnú izoláciu. Zapustené žalúzie môžu byť integrované so sieťkou. Montáž tohto typu roliet sa odporúča najmä v novostavbách.

Vo firme si môžete objednať zapustené žalúzie na presný rozmer.

ADAPTÍVNE UZÁVERY

V súčasnosti sú najobľúbenejším systémom vonkajších roliet rolety v hliníkových boxoch, teda adaptívne. Niet sa čomu čudovať – tento typ žalúzií dokáže ušetriť až 30 % energie ročne, čím sa zníži vykurovanie v lete, v zime náklady na vykurovanie. Okrem toho sa vyznačujú dobrou zvukovou a tepelnou izoláciou. Určené hlavne pre existujúce budovy, môžu byť namontované priamo na okenné truhly (do výklenku) alebo na stenu. Adaptívne žalúzie môžu byť integrované so sieťkou. Môžeme si vybrať medzi elektrickým alebo manuálnym ovládaním. Produkt je dostupný v širokej škále ponúkaných farieb.

MONTOVANÉ ŽALÚZIE

Tieto typy žalúzií sa inštalujú do PCV boxov. Za zmienku stojí optimálna tepelná izolácia, ktorú poskytujú, a skutočnosť, že sú vhodné pre novostavby aj pre existujúce budovy. Ovládať ich môžete ručne alebo elektricky. Vo firme si môžete objednať nadstavbové rolety s presne definovaným rozmerom, konfigurované s ohľadom na presné rozmery roletového boxu, spôsob montáže či estetiku povrchovej úpravy a s vyhradeným vybavením, napríklad sieťkou.