Rekreačná modulárna chata

Tiny House

Počet miestností: 2
Počet osôb: 3-4
Úžitková plocha domu: 30,67 m2
Zastavaná plocha: 27,74 m2

Dvojpodlažný rekreačný Tiny House je prepraviteľná modulárna rekreačná chatka z oceľovou nosnou konštrukciou. Základný pôdorysný modul domu je 3×8×2,9 m. Stavba sa skladá z 2 modulov. Čítať viac

Dvojpodlažný rekreačný Tiny House je prepraviteľná modulárna rekreačná chatka z oceľovou nosnou konštrukciou. Základný pôdorysný modul domu je 3×8×2,9 m. Stavba sa skladá z 2 modulov.

Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podľa projektovej dokumentácie. Finálna úprava exteriéru a strecha sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe. Povrchová úprava fasády je obklad. Strecha je sedlová, pokrytá falcovaným plechom.
Štandardne sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarneho sadrokartónu (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály). Podlahy sú laminátové alebo keramické.

Alternativá fotovoltaické panely.Vykurovanie je elektrické, ako aj príprava teplej úžitkovej vody. Zásobovanie pitnou vodou je možné riešiť z verejného vodovodu alebo z vlastnej studne. Splašky sú odvedené do verejnej kanalizácie alternatívne do vlastnej izolovanej žumpy alebo čističky odpadových vôd. Využitie celoročného bývania.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ

GDPR

5 + 9 =

GALÉRIA