Rekreačná modulárna chata

Chatka A_3

Počet miestností: 3
Počet osôb: 3-4
Úžitková plocha domu: 60 m2
Zastavaná plocha: 38 m2

Dvojpodlažná rekreačná chatka A_3 je prepraviteľný modulárny systém s oceľovou nosnou konštrukciou. Základný pôdorysný modul domu je 3×6×2,9 m. Stavba sa skladá zo 4 modulov. Oceľový nosný systém je vytvorený….

Čítať viac

Dvojpodlažná rekreačná chata je prepraviteľný modulárny systém s oceľovou nosnou konštrukciou. Základný pôdorysný modul domu je 3×6×2,9 m. Stavba sa skladá zo 4 modulov. Oceľový nosný systém je vytvorený z modulov, ktoré zabezpečujú transportovateľnosť modulových jednotiek. Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podľa požiadaviek investora. Finálna úprava exteriéru a strecha sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe. Povrchová úprava fasády je tenkovrstvová farebná omietka. Strecha je plochá izolovaná PVC fóliou.
Štandardne sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarneho sadrokartónu (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály). Podlahy sú laminátové alebo keramické. Stavbu treba napojiť na verejnú elektrickú sieť. Vykurovanie je elektrické, ako aj príprava teplej úžitkovej vody. Zásobovanie pitnou vodou je možné riešiť z verejného vodovodu alebo z vlastnej studne. Splašky sú odvedené do verejnej kanalizácie alternatívne do vlastnej izolovanej žumpy alebo čističky odpadových vôd. Využitie celoročného bývania.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ NÁS KONTAKTUJTE

GDPR

11 + 5 =

GALÉRIA