Štvorizbový rodinný dom

Model A_7

Počet miestností: 4
Počet osôb: 4-5
Počet modulov: 7
Rozmer modulu: 3 x 6 x 3 m
Úžitková plocha domu: 114,89 m2
Terasa: 32 m2
Zastavaná plocha s terasou: 167,09 m2

Energetická trieda A0

Jednopodlažný modulárny dom Model A_7 je prepraviteľný dom s oceľovým nosným systémom. Základný pôdorysný modul domu je 3 × 6 × 3 m. Stavba sa skladá zo 7 modulov… 

Čítať viac

INFORMÁCIE

Jednopodlažný modulárny dom Model A_7 je prepraviteľný dom s oceľovým nosným systémom. Základný pôdorysný modul domu je 3 × 6 × 3 m. Stavba sa skladá zo 7 modulov. 

Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podľa projektovej dokumentácie. Finálna úprava exteriéru a strecha sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe.  Povrchová úprava fasády je tenkovrstvová farebná omietka. Strecha je plochá, izolovaná PVC fóliou.

V štandardne domu sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarného sadrokartónu (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály). Podlahy sú laminátové alebo keramické.

Stavbu je potrebné napojiť na verejnú elektrickú sieť. Vykurovanie je elektrické, ako aj príprava teplej úžitkovej vody. Zásobovanie pitnou vodou je možné riešiť z verejného vodovodu alebo z vlastnej studne. Splašky sú odvedené do verejnej kanalizácie alternatívne do vlastnej izolovanej žumpy alebo čističky odpadových vôd.

Využitie celoročného bývania. Energetická trieda A0.  

PRE VIAC INFORMÁCIÍ

GDPR

9 + 7 =

GALÉRIA