Rekreačný 1 – izbový dom

Model A_3

Počet miestností: 1
Počet osôb: 1-2
Počet modulov: 1
Rozmer modulu: 3 x 6 x 3 m
Úžitková plocha domu: 15,89 m2
Terasa: 13 m2
Zastavaná plocha: 31 m2

Jednopodlažný dom Model A_3 je prepraviteľný modulárny rodinný dom s oceľovým nosným systémom. Základný pôdorysný modul domu je 3 × 6 × 3 m. Stavba sa skladá z 1 modulu…

Čítať viac

INFORMÁCIE

Jednopodlažný dom Model A_3 je prepraviteľný modulárny rodinný dom s oceľovým nosným systémom. Základný pôdorysný modul domu je 3 × 6 × 3 m. Stavba sa skladá z 1 modulu.

Oceľový nosný systém zabezpečuje transportovateľnosť modulových jednotiek. Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podľa požiadaviek investora. Úprava exteriéru a strešnej konštrukcie sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe. Povrchová úprava fasády a materiál strešného plášťa sa vopred konzultuje podľa požiadaviek investora.

V štandardne rodinného domu sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarného sadrokartónu (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály). Podlahy sú laminátové alebo keramické.

Stavbu je potrebné napojiť na verejnú elektrickú sieť. Vykurovanie je elektrické ako aj príprava teplej úžitkovej vody. Zásobovanie pitnou vodou je možné riešiť z verejného vodovodu alebo z vlastnej studne. Splašky sú odvedené do verejnej kanalizácie alternatívne do vlastnej izolovanej žumpy alebo čističky odpadových vôd. Stavbu je možné využívať celoročne, ale tak isto aj na rekreačné bývanie.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ

GDPR

8 + 15 =

GALÉRIA