Bytový Dom

Bytovka

Počet bytov: 4
Počet miestnosti jeden byt: 3
Úžitková plocha jedného bytu: 68 m2
Zastavaná plocha: 182 m2

Energetická trieda A0

 Modulárna systém vytvorený z oceľovej konštrukcie zabezpečuje jednoduchú montaž jednotlivých modulov do jedného bytového domu kde sa nachádza 36 bytových jednotiek….

Čítať viac

INFORMÁCIE

Modulárna systém vytvorený z oceľovej konštrukcie zabezpečuje jednoduchú montaž jednotlivých modulov do jedného bytového domu kde sa nachádza 36 bytových jednotiek od jednoizbového až po trojizbový byt.Prízemie je určené na parkovanie.Prvé až štvrté poschodie je navrhnuté tak že na každom jednom poschodí je 8 bytov:štyri byty jednoizbové, dva dvojizbové a dva trojizbové. Na najvrchnejšom poschodí sa nachádzajú štyri byty  s terasami s toho dva trojizbové a dva dvojizbové. Oceľový nosný systém zabezpečuje transportovateľnosť modulových jednotiek. Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podľa požiadaviek investora. Úprava exteriéru a strecha sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe. Povrchová úprava fasády je tenkovrstvová farebná omietka.Môžu byť použité rôzne alternatívne fasádne obklady.

Strecha je plochá izolovaná PVC fóliou.  Štandardne sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarneho sadrokartónu (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály). Podlahy sú laminátové alebo keramické. 

PRE VIAC INFORMÁCIÍ

GDPR

12 + 3 =

GALÉRIA