Dvojizbový dom

Model A_4

Počet miestností: 2
Počet osôb: 2
Úžitková plocha domu: 46,5 m2
Terasa: 10,5 m2
Zastavená plocha: 79,85 m2

Energetická trieda A0

Jednopodlažný rodinný dom Model A_4 je prepraviteľný modulárny rodinný dom s oceľovým nosným systémom. Stavba sa skladá z 2 modulov. Oceľový nosný systém je vytvorený z…

Čítať viac

INFORMÁCIE

Jednopodlažný rodinný dom Model A_4 je prepraviteľný modulárny rodinný dom s oceľovým nosným systémom.

Stavba sa skladá z 2 modulov. Oceľový nosný systém je vytvorený z modulov, ktoré zabezpečujú transportovateľnosť modulových jednotiek. Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podľa požiadaviek investora. Finálna úprava exteriéru a strecha sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe.

Povrchová úprava fasády je tenkovrstvová farebná omietka. Strecha je plochá izolovaná PVC fóliou. Štandardne sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarneho sadrokartónu (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály).

Podlahy sú laminátové alebo keramické. Stavbu je potrebné napojiť na verejnú elektrickú sieť. Vykurovanie je elektrické, ako aj príprava teplej úžitkovej vody. Zásobovanie pitnou vodou je možné riešiť z verejného vodovodu alebo z vlastnej studne. Splašky sú odvedené do verejnej kanalizácie, alternatívne do vlastnej izolovanej žumpy alebo čističky odpadových vôd. Využitie celoročného bývania, ale tak isto aj na rekreačné bývanie.

Energetická trieda A0

PRE VIAC INFORMÁCIÍ

GDPR

11 + 4 =

GALÉRIA