Houseboat

Model Z_5 Houseboat

Počet miestností: 3
Počet osôb: 3-4
Úžitková plocha domu: 76,35 m2
Terasa: 25,68 m2
Zastavaná plocha: 86,49 m2

Jednopodlažný HouseBoat Model Z_5 je prepraviteľný modulárny dom s oceľovým nosným systémom. Pontón je tiež vyrábaný modulárnym systémom.

Čítať viac

INFORMÁCIE

Jednopodlažný HouseBoat Model Z_5 je prepraviteľný modulárny dom s oceľovým nosným systémom. Pontón je tiež vyrábaný modulárnym systémom. Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podľa projektovej dokumentácie. Úprava exteriéru a strecha sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe. Povrchová úprava fasády je tenkovrstvová farebná omietka.

Strecha je plochá izolovaná PVC fóliou. Štandardne sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarneho sadrokartónu (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály). Podlahy sú laminátové alebo keramické. Stavbu je potrebné napojiť na verejnú elektrickú sieť. Alternatíva fotovoltaické panely.

Vykurovanie je elektrické ako aj príprava teplej úžitkovej vody. Zásobovanie pitnou vodou je možné riešiť z verejného vodovodu alebo z vlastnej studne. Splašky sú odvedené do verejnej kanalizácie alternatívne do vlastnej izolovanej žumpy alebo čističky odpadových vôd. Využitie celoročného bývania, ale tak isto aj na rekreačné bývanie.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ

GDPR

1 + 5 =

GALÉRIA