1. Úvod
  2.  » Wintergärten

ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimné záhrady,  sú v Európe známe po stáročia, no v súčasnosti zažívajú výraznú renesanciu. Je to kvôli ich atraktivite, ako aj zvyšujúcej sa dostupnosti.

Ďalším dôvodom ich obľúbenosti je možnosť zlepšenia tepelnej izolácie budovy v súlade so súčasným trendom v energeticky úspornej výstavbe. Priľahlé záhrady, ktorých steny tvoria dodatočnú vonkajšiu bariéru, fungujú aj ako podporná solárna bariéra.

Moderná zimná záhrada môže spĺňať viacero funkcií, preto sa pri zvažovaní výberu konkrétneho riešenia oplatí rozobrať očakávania, ktoré si s týmto efektným, ale aj praktickým interiérom budeme spájať.

Wintergärten im Angebot

Die Wintergartenkonstruktionen sind aus Aluminium, mit oder ohne Wärmebrücke, in jeder RAL-Farbe, sowie Lackierungen oder Furniere ähnlich wie Holz. Die Gärten werden auf der Grundlage eines Standardangebots oder individueller Kundenprojekte mit den folgenden Voraussetzungen angelegt:

– für jede Breite mit einer Tiefe von bis zu 5500 mm

– je nach Art des Daches sind Neigungen von 5 bis 35 Grad möglich

– Das Dach und die Wände können mit beliebigen Glas- und Plattensätzen von 4 mm bis 40 mm Dicke gefüllt werden.

NA ZIMNÉ ZÁHRADY SA VZŤAHUJE PÄŤROČNÁ ZÁRUKA.

Všetky záhrady sú  prepočítané z hľadiska zaťaženia vetrom a snehom pre každú klimatickú zónu. Objednávateľ dostane vo vyššie uvedených výpočtoch doklady potrebné k stavbe.