1. Úvod
  2.  » Talvipuutarhat Fi

ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimné záhrady,  sú v Európe známe po stáročia, no v súčasnosti zažívajú výraznú renesanciu. Je to kvôli ich atraktivite, ako aj zvyšujúcej sa dostupnosti.

Ďalším dôvodom ich obľúbenosti je možnosť zlepšenia tepelnej izolácie budovy v súlade so súčasným trendom v energeticky úspornej výstavbe. Priľahlé záhrady, ktorých steny tvoria dodatočnú vonkajšiu bariéru, fungujú aj ako podporná solárna bariéra.

Moderná zimná záhrada môže spĺňať viacero funkcií, preto sa pri zvažovaní výberu konkrétneho riešenia oplatí rozobrať očakávania, ktoré si s týmto efektným, ale aj praktickým interiérom budeme spájať.

Talvipuutarhat tarjolla

Talvihuoneiden rakenteet on valmistettu alumiinista, lämpösillalla tai ilman, minkä tahansa RAL-värin mukaan, sekä lakat tai värit. viilut samanlainen kuin puu. Puutarhat luodaan vakiotarjouksen tai yksittäisten asiakasprojektien perusteella seuraavin edellytyksin:

– mihin tahansa leveyteen, jonka syvyys on enintään 5500 mm.

– kattotyypistä riippuen 5-35 asteen kaltevuudet ovat mahdollisia.

– Katto ja seinät voidaan täyttää millä tahansa 4 mm:n ja 40 mm:n paksuisilla lasi- ja paneelisarjoilla.

NA ZIMNÉ ZÁHRADY SA VZŤAHUJE PÄŤROČNÁ ZÁRUKA.

Všetky záhrady sú  prepočítané z hľadiska zaťaženia vetrom a snehom pre každú klimatickú zónu. Objednávateľ dostane vo vyššie uvedených výpočtoch doklady potrebné k stavbe.