Если вы заинтересованы в одном из модульных домов, пожалуйста, свяжитесь с нами.

Если вы заинтересованы в одном из модульных домов, пожалуйста, свяжитесь с нами.

ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimné záhrady,  sú v Európe známe po stáročia, no v súčasnosti zažívajú výraznú renesanciu. Je to kvôli ich atraktivite, ako aj zvyšujúcej sa dostupnosti.

Ďalším dôvodom ich obľúbenosti je možnosť zlepšenia tepelnej izolácie budovy v súlade so súčasným trendom v energeticky úspornej výstavbe. Priľahlé záhrady, ktorých steny tvoria dodatočnú vonkajšiu bariéru, fungujú aj ako podporná solárna bariéra.

Moderná zimná záhrada môže spĺňať viacero funkcií, preto sa pri zvažovaní výberu konkrétneho riešenia oplatí rozobrať očakávania, ktoré si s týmto efektným, ale aj praktickým interiérom budeme spájať.

Oferta de jardines de invierno

Las estructuras de los invernaderos son de aluminio, con o sin puente térmico, en cualquier color RAL, así como barnices o chapas similar a la madera. Los jardines se crean a partir de una oferta estándar o de proyectos individuales de los clientes con los siguientes requisitos:

– para cualquier anchura con una profundidad de hasta 5500 mm

– dependiendo del tipo de tejado, son posibles inclinaciones de 5 a 35 grados

– El techo y las paredes pueden rellenarse con cualquier conjunto de cristales y paneles de 4 a 40 mm de grosor.

NA ZIMNÉ ZÁHRADY SA VZŤAHUJE PÄŤROČNÁ ZÁRUKA.

Všetky záhrady sú  prepočítané z hľadiska zaťaženia vetrom a snehom pre každú klimatickú zónu. Objednávateľ dostane vo vyššie uvedených výpočtoch doklady potrebné k stavbe.