STRIEKANÁ IZOLÁCIA

PENY PURTECO

boli špeciálne navrhnuté pre aplikáciu nástrekom v stavebníctve a priemysle. Technické parametre, ako je rozsah hustoty a jeden z najlepších výkonových parametrov na trhu a koeficienty tepelnej vodivosti, sú odpoveďou na očakávania tých najnáročnejších zákazníkov.

Výrobok sa vyznačuje veľmi vysokou pracovnou hygienou, vysokou účinnosťou, rýchlosťou vyhotovenia a všestrannosťou v technike nanášania izolácie. Možnosť priameho nástreku PUR penou skracuje čas zhotovenia izolácie, zlepšuje jej účinnosť a estetiku.

Striekaná polyuretánová pena Purteco je určená na tepelnú izoláciu podkrovia, stien a stropov.

                             PURTECO PSO 6

PURTECO PSO 6

je dvojzložkový polyuretánový systém určený na výrobu izolačno-akustickej peny s otvorenými bunkami. Výsledná izolácia dokonale vyplní voľné miesta v striekanej ploche. Poskytuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu. Ekologická pena, neobsahuje freóny, napenená oxidom uhličitým vznikajúcim pri reakcii zložky A s B.

POUŽITIE: na tepelnú izoláciu podkrovia, stien a stropov.

                               PURTECO PSO 7

PURTECO PSO 7

je dvojzložkový polyuretánový systém určený na výrobu izolačnej a akustickej peny s otvorenými bunkami. Výsledná izolácia dokonale vyplní voľné miesta v striekanej ploche. Poskytuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu.

PURTECO PSO 7 sa veľmi dobre aplikuje pomocou špecializovaných striekacích jednotiek.Ekologická pena, neobsahuje freóny, napenená oxidom uhličitým vznikajúcim pri reakcii zložky A s B.

POUŽITIE: na tepelnú izoláciu podkrovia, stien a stropov.

                               PURTECO PSC 35

PURTECO PSC 35

je dvojzložkový polyuretánový systém pre izoláciu s uzavretými bunkami a akustickej peny.

Výsledná pena bola vytvorená pre stavebníctvo, poľnohospodársky a priemyselný sektor vo vnútorných aplikáciách, napríklad na steny, stropy, stropy a podlahy. Výrobky majú vysokú hustotu ± 33 ~ 36 kg / m3. dokonale vypĺňa voľné miesta v striekanom povrchu. Poskytuje vynikajúcu tepelnú a zvukovú izoláciu. PURTECO PSC 35 sa veľmi dobre nanáša pomocou špecializovaných striekacích jednotiek. Ekologická pena, bez CFC, napenená HFO v reakcii zložky A s B.

POUŽITIE: na tepelnú izoláciu podkrovia, stien a stropov,základou