Ak máte záujem o niektorý z modulárnych domov kontaktujte nás

   +421 908 206 126
   info@pmhouse.sk

Ak máte záujem o niektorý z modulárnych domov kontaktujte nás

  1. Úvod
  2.  » 
  3. Modulárne domy
  4.  » Natália

Dvojizbový dom

Natália

Počet miestností: 2
Počet osôb: 3
Úžitková plocha domu: 48,7 m2
Terasa: 30 m2
Zastavená plocha: 79 m2

Jednopodlažný rodinný dom Natália je prepraviteľný modulárny rodinný dom s oceľovým nosným systémom. Základný pôdorysný modul domu je 2,5×12×2,9 m. Stavba sa skladá z 2 modulov. Oceľový nosný systém je vytvorený z…

Čítať viac

Informácie

Jednopodlažný rodinný dom Natália je prepraviteľný modulárny rodinný dom s oceľovým nosným systémom. Základný pôdorysný modul domu je 2,5×12×2,9 m.

Stavba sa skladá z 2 modulov. Oceľový nosný systém je vytvorený z modulov ktoré zabezpečujú transportovateľnosť modulových jednotiek. Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podla požiadaviek investora. Finálna úprava exteriéru a strecha sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe.

Povrchová úprava fasády je tenkovrstvová farebná omietka. Strecha je plochá izolovaná PVC fóliou. Štandardne sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarneho sadrokartónu.  (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály).

Podlahy sú laminátové alebo keramické. Stavbu treba napojiť na verejnú elektrickú sieť. Vykurovanie je elektrické ako aj príprava teplej úžitkovej vody. Zásobovanie pitnou vodou je možné riešiť z verejného vodovodu alebo z vlastnej studne. Splašky sú odvedené do verejnej kanalizácie alternatívne do vlastnej izolovanej žumpy alebo čističky odpadových vôd. Využitie celoročného bývania ale tak isto aj na rekreačné bývanie.

Energetická trieda A0 

Pre viac informácií nas kontaktujte

Ochrana osobných údajov

3 + 5 =

Galeria