1. Úvod
  2.  » Jardins d’hiver

ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimné záhrady,  sú v Európe známe po stáročia, no v súčasnosti zažívajú výraznú renesanciu. Je to kvôli ich atraktivite, ako aj zvyšujúcej sa dostupnosti.

Ďalším dôvodom ich obľúbenosti je možnosť zlepšenia tepelnej izolácie budovy v súlade so súčasným trendom v energeticky úspornej výstavbe. Priľahlé záhrady, ktorých steny tvoria dodatočnú vonkajšiu bariéru, fungujú aj ako podporná solárna bariéra.

Moderná zimná záhrada môže spĺňať viacero funkcií, preto sa pri zvažovaní výberu konkrétneho riešenia oplatí rozobrať očakávania, ktoré si s týmto efektným, ale aj praktickým interiérom budeme spájať.

Offre de jardins d’hiver

Les structures des vérandas sont réalisées en aluminium, avec ou sans pont thermique, dans n’importe quelle couleur RAL, ainsi que des vernis ou facettes semblable au bois. Les jardins sont créés sur la base d’une offre standard ou de projets individuels de clients avec les conditions préalables suivantes :

– pour toute largeur avec une profondeur allant jusqu’à 5500 mm

– selon le type de toit, des inclinaisons de 5 à 35 degrés sont possibles

– Le toit et les murs peuvent être remplis de n’importe quel ensemble de verre et de panneaux de 4 à 40 mm d’épaisseur.

NA ZIMNÉ ZÁHRADY SA VZŤAHUJE PÄŤROČNÁ ZÁRUKA.

Všetky záhrady sú  prepočítané z hľadiska zaťaženia vetrom a snehom pre každú klimatickú zónu. Objednávateľ dostane vo vyššie uvedených výpočtoch doklady potrebné k stavbe.