Dvoupodlažní rodinný dům

Model B_4

Počet miestností: 4
Počet osôb: 5-6
Počet modulov: 8
Rozmer modulu: 3 x 6 x 3 m
Úžitková plocha domu: 106,01 m2
Terasa: 14,31 m2
Zastavaná plocha s terasou: 82,89 m2

Energetická třída A0

Dvoupodlažní dům Model B_4 je přenosný modulární dům s ocelovým nosným systémem. Základní půdorysný modul domu je 3 x 6 × 3 m. Budova se skládá ze 8 modulů. Ocelový nosný systém je vytvořen z…

Přečtěte si více

INFORMACE

Jednopodlažný modulárny dom Model B_4 je prepraviteľný dom s oceľovým nosným systémom. Základný pôdorysný modul domu je 3 × 6 × 3 m. Stavba sa skladá z 8 modulov.

Na 80% hotové moduly sú na mieste montované podľa projektovej dokumentácie. Finálna úprava exteriéru a strecha sú realizované na mieste stavby. Interiér je vopred pripravený vo výrobe. Povrchová úprava fasády je tenkovrstvová farebná omietka. Strecha je plochá, izolovaná PVC fóliou.

V štandardne domu sú obklady vnútorných stien a podhľadov vyhotovené z protipožiarného sadrokartónu (na žiadosť investora je možné použiť na povrchové úpravy aj iné dostupné materiály). Podlahy sú laminátové alebo keramické.

Stavbu je potrebné napojiť na verejnú elektrickú sieť. Vykurovanie je elektrické, ako aj príprava teplej úžitkovej vody. Zásobovanie pitnou vodou je možné riešiť z verejného vodovodu alebo z vlastnej studne. Splašky sú odvedené do verejnej kanalizácie alternatívne do vlastnej izolovanej žumpy alebo čističky odpadových vôd.

Využitie celoročného bývania. Energetická trieda A0.

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE

GDPR

2 + 10 =

GALERIE